Konference v rámci projektu StatGIS Team

Proběhlé

StatGeo 2015

Konference StatGeo 2015 je čtvrtou z řady konferencí, která proběhne v rámci projektu StatGis. Cílem konference je setkání odborníků na matematické modelování v různých vědních oblastech. Akce proběhne v prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Hlavní cílovou skupinou akce, které se zúčastní řada předních zahraničních odborníků, jsou studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci a dále potom další hosté ze spolupracujících univerzit.

Datum konání: 19.-22.5. 2015

Další informace >>


StatGIS 2014

StatGIS 2014 je třetí z řady konferencí. Proběhne opět v prostředí hotelu Flora Olomouc. Hlavní cílovou skupinou akce, které se zúčastní řada předních zahraničních odborníků, jsou studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci a dále potom další hosté ze spolupracujících univerzit.

Datum konání: 10.-13.11 2014

Další informace >>


StatGeo 2014

StatGeo, the international Workshop on Practical Statistical Issues in Geological Applications, aims at gathering together scientists from geochemistry, chemometrics and compositional data analysis to discuss on the current challenges and opportunities brought forward by the application of logratio statistical methods to regional geochemistry as well as attract students to this particular field of geosciences.

Datum konání: 17.-20.6 2014

Další informace a registrace >>


StatGIS 2013

StatGIS 2013 je první z řady konferencí. Proběhla v prostředí hotelu Flora Olomouc. Hlavní cílovou skupinou akce, které se zúčastnila řada předních zahraničních odborníků, byli studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci a dále potom další hosté ze spolupracujících univerzit.

Datum konání: 18.-21.11 2013

Další informace >>

© 2012 | Ondřej Růžička